Vestuvių paroda Litexpo 2019

Šiais metais spalio 19 dieną pristatėme Didžiausioje Baltijos Šalyje parodoje Vestuves Pietų Prancūzijoje.  Su komanda visą dieną pasakojome parodos lankytojams apie vestuvių pasiūlymus ir galimus variantus. Atsakinėjome i jiems rūpimus klausimus.

Tiesa, parodoje pristatinėjome Provansą. Nusprendėme, kad visgi tai vieta, kuri yra viena iš įspūdingiausių. Žinant, kad Prancūzijos Provansas randasi vos už keliasdešimt kilometrų nuo Žydrosios Pakrantės. Labai  norėjome pabrėžti levandų žydėjimą. Tai trumpas, tačiau nepakartojamas grožis akims, aromatas ir ramybė sielai.  

Vestuvių žurnalas "Vestuvės" 2019 vasara

Vasaros numeryje pristatomos nuostabios Lietuvės ir Prancūzo, gyvenančių šiame regione, Vestuvės. Neoficialios Ceremonijos akimirkos užfiksuotos nepakartojamų Lietuvos fotografų ir Video meistrų. Pristatomi tiekėjai, kurie dalyvavo vestuvių paruošime ir kurie siekė viską išpildyti iki paskutinių smulkmenų. 

Taip pat pristatomos ir antrosios egzotiškos Vestuvės Kanuose. Kur Neoficiali Ceremonija vyko ant Jūros kranto. Fotosesija Garsiuosiuose Nicos Fontanuose ir Vakarienė nuostabaus grožio viloje viename iš Prabangiausių iškyšulių. Įspūdingas akimirkas rasite Žurnale "Vestuvės"  2019 vasaros numeryje.

Vestuvių žurnalas "Santuoka" Pavasaris

Šiame numeryje Pristatome įvairias galimas vietas vestuvių šventėms Prancūzijos Rivjeroje. Taip pat pasakojame kas yra neoficiali vestuvių ceremonija ir kaip jai reikėtų pasiruošti. Detaliai išsakome  Neoficialios Vestuvių Ceremonijos Pietų Prancūzijoje ypatumus ir privalumus . Taip pat mūsų rekomendacijos apie šventės tiekėjus ir paslaugas. Ką rinktis visgi iš Prancūzijos, o ką rekomenduojame iš Lietuvos.

Vestuvių žurnalas "Vestuvės" 2019m Žiema

Nuostabūs Prancūzijos Provanso Vaizdai atskleidžiami šiame Žiemos Vestuvių numeryje. Kviečiame jau rezervuotis savo šventės datą kol vyksta levandų žydėjimas. Laikas rekomenduojamas nuo birželio 20 iki Liepos 10 dienos.Norite išskirtinių vestuvių! Susisiekime